Świadkowie Jehowy są organizacją Szatana ! Charles Taze Russell założyciel organizacji był masonem 33 stopnia i pochodził z rodu Illuminati Russell

image_pdfimage_print

wieża.straznicza.krzyz.masonski.pmn

Sensacja !
Świadkowie Jehowy są organizacją Szatana, opartą o okultyzm masonerii. Charles Taze Russell założyciel Badaczy Pisma Świętego, w następnym czasie przekształconych w organizację Świadków Jehowy w 1931 – był masonem 33 stopnia, podobnie jak Józef Smith, który założył kościół mormonów. 

 

Charles Taze Russell był przyjacielem rodu Rothschildów i satanistą. Bankierzy Rothschildowie i inne rody bankierów Illuminati finansowali działania Badaczy Pisma Świętego – dzisiejszych Świadków Jehowy. Czynili to poprzez „składki” w ramach organizacji B’nai B’rith – tylko zrzeszających Żydów, kontrolowanej przez ród Rothschildów.
Sprawa finansowania obecnych Świadków Jehowy została udowodniona w amerykańskim sądzie w roku 1922. Postacią kluczową zaangażowaną w ten proceder był Frank Goldman (nazwisko bankierów), ten sam, który został następnie przywódcą B’nai B’rith – loży Synów Przymierza.
Zachodzi pytanie: Dlaczego Żydzi finansowali Badaczy Pisma Świętego i czy dalej finansują Świadków Jehowy ?
Odpowiedź brzmi: Charles Taze Russell miał za zadanie wypromować żydowski syjonizm ! Syjonizm promowany jest nadal. Przez religie można manipulować ludzkością.
Okazuje się iż nawet Adolf Hitler był wspierany przez bankierów Rothschildów, którzy są masonami, iluminatami i satanistami.

W ramach wieloletniego ustalania faktów jasno wynika z nich iż Świadkowie Jehowy finansowani są przez Żydów, którzy chcą władać całym Światem tworząc: Jeden Rząd, Jedną Armię, Jeden Bank i totalną niewolę dla ludzkości, którzy stoją dziś za wszelkim złem na świecie.

W wydawanej przez organizację Charlesa Taze Russella Strażnicy zauważyć można w górnym lewym rogu – na zdjęciu w początku artykułu – krzyż masoński z koroną, który był używany również przez Templariuszy, którzy oddawali się czczeniu Baphometa (czytaj: Szatana).

Obok twórcy „wyznania” Badaczy Pisma Świętego – Charlesa Taze Russella postacią podobną był twórca kościoła mormonów – Józef Smith, dlatego iż obaj panowie oprócz bycia masonami należeli do rodu Illuminati (czytaj: oświeceni).

William Huntington Russell z rodu Illuminati w roku 1832 założył słynne stowarzyszenie pn. „Czaszki i Kości” (czytaj: na Uniwersytecie w Yale) do którego między innymi należeli członkowie rodów z USA, należący do arystokracji finansowej. W tajnym stowarzyszeniu byli: George H. W. Bush, George W. Bush, William H. Taft, John Kerry.
Tajne stowarzyszenie „Czaszki i Kości” jest elitarną organizacją para-masońską.
Tajne stowarzyszenie „Czaszki i Kości” posiada swoją wyspę.

 

czaszki-kosci.1832.usa.pmn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawa powiązania zarządu organizacji Świadków Jehowy z ONZ-tem, wcześniejszą Ligą Narodów – Organizacją Szatana.
Z Archiwum Infoekspres.pl – Wtorek 18 grudnia 2012 rok, godz. 13:29:42

 

szkaratna.bestia.onz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Towarzystwo Strażnica – Świadków Jehowy, przez 10 lat było członkiem ONZ, które nazywa Organizacją Szatana !”

 

Świadkowie Jehowy – ręka w rękę ze „szkarłatną bestią”

 

6 MILIONÓW * Świadków Jehowy – należących do Towarzystwa Strażnica było 10 lat oszukiwanych przez ciało kierownicze tej organizacji, bowiem w roku 1991 Towarzystwo Strażnica związało się członkostwem z ONZ, które wg biblii jest „szkarłatną bestią”.

Po informacji prasowej w magazynie Guardian w roku 2001 – Świadkowie Jehowy z ciała kierowniczego, w ciągu 2 dni złożyli pismo o wykreślenie ich z listy 1500 organizacji pozarządowych.
Przeczytaj teraz oryginalny artykuł: „Hypocrite’ Jehovah’s Witnesses abandon secret link with UN, czyli ‚Obłudni” – Świadkowie Jehowy zerwali swoje ukryte powiązanie z ONZ.

Warto dodać, że w nauce biblijnej – studium, przestrzega się przed „szkarłatną bestią”, która najpierw wg nich była Ligą Narodów, a potem została ONZ-tem.
Zapisywanie się do podobnej organizacji, czy też jej wspieranie jest wg Świadków Jehowy „obrzydliwością w oczach Boga i Jego ludu”

 

Począwszy od Russella, poprzez Józef Smitha do Rothschilda i innych

 

Jak się okazuje Charles Taze Russell założyciel Badaczy Pisma Świętego był powiązany ściśle z szatańską masonerią, która dziś jest demaskowana.
Okazuje się, że ci ludzie zaplanowali Nowy Porządek Świata – NWO.
To oni są tajemniczym Rządem Światowym, który narzuca całemu światu globalny system totalitaryzmu, narzuca kontrolę i inwigilację – pchając ludzkość do zniewolenia, a nawet depopulacji przez szereg „narzędzi” do uśmiercania.

 

Legenda:
6 MILIONÓW *
– Oznacza liczbę HOLOCAUSTU Żydów.
– Oznacza wiele TRAGEDII Żydów od roku 1915-1938 wg prasy amerykańskiej i innej. Zobacz film – http://www.dailymotion.com/video/x2i6za0_szesc-milionow-zydow-1915-1938_school
– Oznacza liczbę Świadków Jehowy – na świecie, którzy służą globalnym spiskowcom knującym od wieków przeciwko wszystkim narodom na Ziemi .

 

 

Piotr Moskwa

http://www.infoekspres.pl/2015/03/27/swiadkowie-jehowy-sa-organizacja-szatana-charles-taze-russell-zalozyciel-organizacji-byl-masonem-33-stopnia-i-pochodzil-z-rodu-illuminati-russell/

Categories: APOSTAZJA I POGAŃSTWO, HEREZJE, STRONA GŁÓWNA | 1 komentarz

Zobacz wpisy

One thought on “Świadkowie Jehowy są organizacją Szatana ! Charles Taze Russell założyciel organizacji był masonem 33 stopnia i pochodził z rodu Illuminati Russell

  1. Bernarda rogoznica

    Bylam krötko sw. Jehowy.ale nie pasowalo mi to ze möwili ze tylko oni beda zbawieni a inni pöjda na potepienie i ucieklam od nich. Nie moglam sluchac jak opowiadaja o katolikach i naszym papierzu ze to diabel. Zaczelam czytac nasza kat.biblie i wtedy zrozumialam ze klamia.zostalam wtedy ochrzczona duchem sw.w ktörego oni nie wierza. Ludzie nie wpuszczajcie ich wogöle do domu oni wam tak namieszaja w glowie ze zwariujecie. Oni kazali mi wyrzucic krzyze i wszystko co nalezy do kosciola i powiedzieli ze möj maz to diabel bo przeszkadza
    im w uczeniu mnie i kazali mi sie rozwiesc. Tam sa same rozwödki i dzieje sie tam jak w babilonie .starsi wogöle nie sa wierzacymi bo jak powiedzialam ze dostalam ducha sw. To powiedzieli ze od diabla. Jak moze starszy cos takiego powiedziec o duchu sw. To bluznierstwo przeciw duchowi sw ktöre nigdy mu nie bedzie wybaczone ani w tym ani nastepnym Systeme.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: