Нашествие иноплеменников и междоусобная брань…

Bracia i siostry!!!

Jako Bractwo Prawosławne zwracamy się o modlitwę o pokój na świecie i Ukrainie.Otóż moi drodzy wojna nie toczy się między Rosją i Ukrainą. Nie toczy się również między Rosją i Stanami Zjednoczonymi. I oczywiście nie toczy się między Polską i Rosją. Toczy się ona między światową oligarchią finansową z jednej strony i narodami z drugiej strony. Kontrolowane przez oligarchię państwa, rządy, instytucje są wystawiane i zagrzewane do wojny. Prosimy też o modlitwę o ratunek dla nas w Europie. Wszyscy widzimy , że Polska i Europa istnieje teoretycznie…. a tzw imigranci w  80% mężczyźni(JEST TO PÓKI CO POKOJOWY FINANSOWANY DESANT DO EUROPY) i to bez dokumentów tożsamości. Rządy Europy nie potrafią i nie chcą tego powstrzymać, a co gorsza nie dadzą rady. Prawo europejskie w tym przypadku też nie działa, a każdy zasłania się tzw. humanitaryzmem. Tyle, że nie działa to w drugą stronę tzn do chrześcijan w krajach muzułmańskich.Jako chrześcijanie, pierwsze co odczuwamy to chęć pomocy. Jako pomoc rozumiemy maksymalne otwarcie się na potrzebujących. Okazuje się jednak, że to otwarcie nie do końca może być dobre. Powinniśmy być świadomi, kogo wpuszczamy do domu. W internecie pełno wzruszających zdjęć, umierających dzieci czy zatroskanych matek. Czy jest tak w rzeczywistości? Niestety, nie do końca.

Młodzi, pretensjonalni mężczyźni

Na to, co dzieje się na greckich wyspach i w samych Atenach jestem szczególnie wrażliwy. W Grecji mam wielu przyjaciół, także z różnych jej stron codziennie na bieżąco jestem informowany. Zapytałem jak to tam wygląda, czy faktycznie pełno dzieci umiera i czy te kobiety są takimi bohaterkami? Pierwsze co usłyszałem, to słowa „jakie kobiety”? „jakie dzieci”? Okazuje się, że większość uchodźców to mężczyźni. I to nie stanowiłoby problemu. Problemem jest to jak się zachowują i czego żądają. Są bardzo krzykliwi, awanturują się, mają pretensje!

Różnica kultur

Ich postawa z naszej perspektywy jest niezrozumiała. Wyobraźmy sobie, że przyjmujemy uchodźca do domu, dajemy mu miejsce do spania i jedzenie a ten ma pretensje, że dajemy mu margarynę zamiast masła? Hmm. Raczej nie bylibyśmy zadowoleni. Tak się niestety dzieje, a to nie bez istotnej kulturowej różnicy. Muzułmańscy mężczyźni są inaczej wychowywani niż chrześcijańscy. Te zachowania wynikają z ich wzorca „idealnego” mężczyzny.

Czy nam się to podoba czy nie, wszyscy jesteśmy przesiąknięci kulturą chrześcijańską. Czy potrzebujemy zalewu agresywnych muzułmanów, żeby w końcu to zrozumieć? Czy w każdym przypadku musi sprawdzić się zasada „mądra Polska po szkodzie?

DZIEWULSKI W CZERWCU OSTRZEGAŁ:

– Europa zaczyna sprowadzać sobie na głowę problem, którego nie potrafi rozwiązać. Nie twierdzę, że nie powinniśmy pomagać ludziom, którzy przeżywają dramat wojny, ale czym innym jest przyjmowanie uchodźców, a czym innym dokładne identyfikowanie tych ludzi. Z informacji, które otrzymuję z Włoch wynika, że ponad 80 proc. tych osób to imigranci, którzy nie mają żadnych dokumentów. Często te dokumenty są przez nich wyrzucane, ponieważ to są w dużej części imigranci zarobkowi, a także imigracja narzucana przez Państwo islamskie. Ten brak dokumentów powinien być powodem, dla którego taka osoba nie dostanie azylu – tłumaczy.

Zamachowiec samobójca zdetonował ładunek w szyickim meczecie w stolicy Kuwejtu. Zginęło co najmniej 25 osób. Do ataku przyznali się terroryści samozwańczego Państwa Islamskiego – informuje agencja AFP.

– Przyjdzie czas, że nierozwiązany problem na Sycylii, będzie prowadził do tego, że im więcej imigrantów, tym więcej oczekiwań i żądań. Oni chcą mieć pieniądze, niekoniecznie pracę i żyć na zasadzie „nam się należy” – a nikomu się nic nie należy. Tym ludziom należy się jedynie pomoc w ucieczce od wojny. Może przyjść czas, że urosną oni w siłę i będą próbowali sforsować obiekt, który teraz służy im za schronienie, bo ile można żyć w takim zamknięciu? – dodaje.”

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-dramatyczne-zamachy-nie-ma-rozwiazania-tego-problemu-jest-wa,nId,1842494#.wykop.plutm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Bruno Waterfield, brytyjski korespondent z Brukseli opublikował na Twitterze listę rozmieszczenia 160 tysięcy azylantów. Polska ma przyjąć ponad 10 tysięcy.Dziennikarz wskazał, że plan został mu przekazany przez użytkownika twittera o nicku @JunckerEU. Jest to oficjalne konto przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean Claude Juncker, urząd ten sprawuje od 2014 roku do październik 2019. Post został opublikowany 3 września, oznacza to, że plan sprowadzenia imigrantów do UE był od dawna przygotowywany w najdrobniejszych szczegółach przez najwyższe władze UE

„Dzisiaj, co rusz, przeglądając informacyjne witryny internetowe, przed oczami każdego z nas pojawiają się sceny, jakich udziałem staje się morski limes naszego kontynentu. Desant na tratwach, pontonach i łodziach. Marsz na północ i zachód. Ludy innego języka. Szczepy nieznanych obyczajów. Chociaż ponoć funkcjonujemy w rzeczywistości „globalnej wioski”, zetknięcie się nawet z delikatnym jeszcze exodusem odprysków innych cywilizacji będzie dla autochtonów coraz większym szokiem.”

Nasze dziedzictwo wywodzi się z tradycji chrześcijańskiej, i to jej zawdzięczamy to, że teraz na tzw. zachodzie niektórzy mogą pozwolić sobie na ateizm, a nawet na kontestowanie chrześcijaństwa, na coś co wielu nazywa „wolnością”.

W imię tak pojętej „wolności” trwa odseparowywanie człowieka zachodu od religii. Jednak nasza tradycja, nasze korzenie są w chrześcijaństwie i tej tradycji jesteśmy coś winni.

W imię tej tradycji i wartości, praw człowieka i w podzięce za „wolność” jaką obdarzyło nas chrześcijaństwo, naszym obowiązkiem jest ująć się za tymi ludźmi, oddać chrześcijanom to co im świat zachodu zawdzięcza.

Nie można chować głowy w piasek i udawać, że nic się nie dzieje.

To UE razem z USA zburzyły pewną kruchą równowagę w tamtym regionie świata, którą zapewniali paskudni dyktatorzy, ale jak mawiają piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami.

Te nasze dobre chęci doprowadziły do tragedii tych ludzi. Ich krew przynajmniej w pewnym stopniu plami nasze ręce. Czas gra rolę, czas coś z tym zrobić, inaczej ten koszmar rozleje się na kolejne kraje islamskie.

Stworzony został krwawy potwór, którego trzeba powstrzymać. Kalifat, który pławi się we krwi niewinnych ludzi.

Nie można dłużej milczeć.

W tym samym czasie władze USA i Izraela zapowiedziały że nie zamierzają przyjmować uchodźców. Mamy więc do czynienia z planem celowej destabilizacji Europy, doprowadzenia jej mieszkańców do punktu “kompletnego wyczerpania fizycznego moralnego i duchowego” w celu odrzucenia chrześcijaństwa przez “masy pozbawione iluzji” co do tego że może ono im dać obronę przed dzikimi hordami islamistów. Nie będzie pozwolenia ze strony Kościoła nie tylko na obronę przed islamem, ale będzie nakaz jego bezwarunkowej akceptacji. To spowoduje masowy odwrót od chrześcijaństwa w Europie. Ktoś kto wymyślił ten koncept, musiał znać księgę “Sztuka wojny” starożytnego chińskiego myśliciela Sun Zi. Pisał on pięćset lat przed Chrystusem że najwyższą formą strategii jest zaatakowanie strategii przeciwnika. I oto ktoś zaatakował chrześcijańskie miłosierdzie i chce je wykorzystać do zniszczenia samego chrześcijaństwa.

Tak więc zbliżamy się do końca przedstawienia skoro nawet biskupi zrzucają maski bezwstydnie wykorzystując słowa Jezusa do zniszczenia chrześcijaństwa w Europie. Przy tym robią to całkowicie świadomie, jak bowiem przyznał w wywiadzie z 5 września, abp H. Hoser, “nie ulega wątpliwości że Europa będzie muzułmańska jeżeli tendencje się nie zmienią”.

PONIŻEJ ZESTAW MODLITW DLA NASZEGO RATUNKU PRZED INWAZJĄ INNOPLEMIENNYCH I NIEWOLĄ:

Сугубые молитвы о прекращении смуты на Украине.
Братие и сестры,
Мы все видим, что сейчас происходит на Украине, видим, что ситуация очень сложная и трудная. Сейчас идет время тяжелой смуты, когда единый народ идет друг против друга, когда подымает руку брат на брата, сын на отца. Наша Церковь не ставит задачу разбираться кто прав, а кто виноват, мы вне политики. Цель Церкви – это спасение души и в непрестанных молитвах, что мы все и делаем. Чтобы разбираться в политике, надо заниматься политикой, мы же живем Христом и верой, – этим и спасаемся.
Беря опыт наших благочестивых предков, просим всех, кто имеет дерзновение, помолиться каноны
Одигитрие и явлению Казанской иконы Божией Матери о прекращении смуты на Украине.
Это молтвословие составлено в честь освобождения Руси от интервентов и прекращения междоусобной брани 1612г.. Пусть и жителям Украины помогут эти молитвы к Пресвятой Деве. http://raoc.info/biblioteka/moleben_protiv_smuti_1612.pdf

Mолимся о еже сохранитися граду сему, и святей обители сей, и всякому граду и стране от глада, губительства, труса, потопа, огня, меча, нашествия иноплеменников и междоусобныя брани: о еже милостиву и благоуветливу быти благому и человеколюбивому Богу нашему, отвратити всякий гнев, на ны движимый, и избавити ны от належащаго и праведнаго Своего прещения, и помиловати ны. Господи, помилуй (3 раза).

Молитва от страха перед грядущими бедствиями:
О, Господи наш Премилосердный! Молим тя мы все с великими слезами и стенаниями сердца, укрепи дух наш в день лют. Дай нам силу противостоять злобе антихриста. И отжени от его лютых прельщений. Во дни страшной погибели не остави нас сирыми, соедини нас в стадо Твое малое, пошли нам пастырей Твоих честных в те страшные дни гонения. Да Святыми Дарами Тела и Крови Твоей они укрепят наше сердце и соделают сильными и безстрашными против злобы мучителя. Ей, Господи, Иисусе Христе, Боже наш! Ты знаешь немощь естества человеческаго. Укрой нас от лютой злобы и коварства антихриста, и сонмы Ангелов Твоих да защитят нас. Аминь.
Молитва Пресвятой Богородице:
О, Пресвятая Госпоже, Владычица наша, Богородице Дево! Вышшая Ангел и Архангел и всея твари Честнейшая! Просим и молим Тя всегрешнии раби Твои: не отыми омофора святаго Своего! Помози претерпеть все горести, скорби, лишения, соблазны и обольщения близгрядущего антихриста. Да дарует нам Господь по молитвам Твоим веру искреннюю и непоколебимую. Просвети, Владычице, наш ум, да распознаем лукавые сети вражии, и не впадем в них по неведению. О, Пречистая Госпоже! Собери нас, рассеянное малое стадо Христово, воедино. Спаси православное монашество последнего века сего, всех православных христиан! Буди Сама, Пречистая, наша Спасительница и Питательница! Все упование на Тя возлагаем, Мати Божия, сохрани нас под Кровом Твоим!

 

 

Reklamy
Categories: MODLITWY PRAWOSŁAWNE, STRONA GŁÓWNA | 1 komentarz

Zobacz wpisy

One thought on “Нашествие иноплеменников и междоусобная брань…

  1. Pingback: Inwazja cudzoziemców, i morderczy spór … Нашествие иноплеменников и междоусобная брань… |POLECAM! | forumdlazycia Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: