W ROSYJSKIEJ CERKWI PRAWOSŁAWNEJ OŚWIADCZONO, ŻE PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE PRZYJĄĆ PRAWOSŁAWIE

TAKA SYTUACJA 😀

Kobiety darły się: ura! I czepce w górę swe rzucały! W Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej oświadczono, że papież Franciszek chce przyjąć Prawosławie (video).

 

Proboszcz stołecznej Pokrowskiej prawosławnej cerkwi archimandryta Melchizedek dokonał sensacyjnego oświadczenia, że papież zamierza „powrócić na łono Prawosławnej Cerkwi”.

Ponieważ archimandryta Melchizedek jest sekretarzem prasowym Departamentu Synodalnego Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i wszelkie publiczne wypowiedzi sekretarzy (rzeczników) prasowych, jak wiadomo, mają oficjalny charakter, to oświadczenie to powinno być prawdopodobnie traktowane jako oficjalne stanowisko Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

 

Kapłan powiedział, że w ten sposób papież chce okazać skruchę. Na dowód swoich słów Melchizedek powiedział, że podczas spotkania Franciszka i patriarchy Cyryla na lotnisku w Hawanie na ścianie za nimi wisiał nie „katolicki” krucyfiks, a „prawosławny”.

Film video z tym oświadczeniem Cerkwi, 3:09 min.

——————————————————————————————————-

Nic dziwnego: przenikać do niezależnych od Watykanu organizacji religijnych – to powszechna praktyka Jezuitów. Cel jest zawsze ten sam – zniszczenie i podporządkowanie. Nie ma wątpliwości, że Watykanie są przekonani, że Patriarcha Cyryl z całym Synodem przejdzie na katolicyzm i, oczywiście, do Zakonu Jezuitów. Metropolita Hilarion już uszył odpowiedni strój.

Niezapomniany metropolita Jan (Snyczew) jeszcze w 1995 roku napisał, że w kierownictwie RCP MP są tajni kardynałowie katoliccy. Chcemy tego, czy nie chcemy, ale obecnie w każdym kapłanie, który stara się przykryć nagość nagiego króla i który usypia ludzi Cerkwi mówiąc, że spotkanie z Papieżem Rzymskim – to wielkie i potrzebne wydarzenie, mimowolnie zaczniemy podejrzewać Jezuitów, którzy przeniknęli do naszej Prawosławnej Cerkwi.
——————————————————————————————————-

Źródło:
Portal „Moskwa – Trzeci Rzym”
„Кричали женщины: ура! И в воздух чепчики бросали”. В РПЦ заявили, что папа римский хочет принять православие. (ВИДЕО)
http://3rm.info/main/61677-krichali-zhenschiny-ura-i-v-vozduh-chepchiki-brosali-v-rpc-zayavili-chto-papa-rimskiy-hochet-prinyat-pravoslavie-video.html

http://protivkart.org
26 lutego 2016 r.
Tłumaczył Andrzej Leszczyński
28.2.2016 r.

Categories: APOSTAZJA I POGAŃSTWO, HEREZJE, PRZECIW EKUMENIZMOWI, SOBÓR w 2016, STRONA GŁÓWNA | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: