Chłopczyk z wędką czy z pentagramem?

W Białymstoku sypano mandale swego czasu, a następnie wsypywano je rytualnie do rzeki Białej. Niedawno narodziła się nowa tradycja tzw. mural. Prekursorem była chyba w Białymstoku „Dziewczynka z konewką” „podlewająca” prawdziwe drzewko. Wszystko byłoby fajnie , ale powstaje ostatnio pewne „ale”.

Mamy ostatnio wysyp murali w Polsce jak również w Białymstoku. Czy niektóre z nich nie zawierają okultystycznej i innej symboliki? Weźmy świeżo powstały mural „Chłopczyk z wędką” .

Wszystko byłoby pięknie gdyby to była wędka, a nie linie w bloczkach ułożone  w kształcie pentagramu wlokące na lince rybę (symbol chrześcijaństwa w pierwszych wiekach) . Co się stanie jak chłopczyk zacznie ciągnąć linkę zawieszoną między bloczkami do góry? Ni mniej ni więcej rybka znajdzie się w centrum linkowego pentagramu. Co to oznacza? Należałoby zapytać tych co to projektowali lub tych co zlecili tego typu projekt . Nie ulega wątpliwości, że jest tam  jeszcze kilka symboli okultystycznych. Pierwotnie na ulotce chłopczyk miał czarną twarz jak jakieś mroczne widmo (patrz foto na samym dole), zaś na muralu trochę uczłowieczono mu tą twarz. Ale i tak w swojej symbolice i znaczeniu mówi wyraźnie jedno…. KONIEC ERY RYB A NASTAJE ERA WODNIKA , a  na pewno i jeszcze gorzej, ale nie nam straszyć tylko obudzić czujność chrześcijan.

Pewnym jest , że ten mural nie ma nic wspólnego z „Dziewczynką z konewką” (oprócz farby) i ma wymowę symboliki okultystycznej.

Patrząc na te wszystkie murale ,które powstały ostatnimi czasy to mają one wyraz sataniczno-demoniczny jak widać na załączonych obrazkach.

Warto się zastanowić nad tym, kto zatwierdza projekty tych murali i jaki mają cel w swojej pokrętnej symbolice w Białymstoku i nie tylko? A PŁACI ZA TO I PAN I PANI…. SPOŁECZEŃSTWO!

Takimi „ślicznościami” został uraczony Białystok.

 

To  jest  to”Chłopczyk z wędką” , czy „Chłopczyk z pentagramem … i rybą”? 

(ulotka reklama tego muralu wydana przez bok.bialystok.pl)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

pentagram

 

 

 

 

 

Opracował:Starik.

Reklamy
Categories: APOSTAZJA I POGAŃSTWO, HEREZJE, STRONA GŁÓWNA | Dodaj komentarz

Zobacz wpisy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: